Úvod Vaky dle barvy Višňové

Višňové sedací pytle a vaky

Višně v čokoládě. Ty budou skvěle chutnat v sedacím vaku v barvě višní! No chutnat bude v sedacích vacích vlastně všechno. A výhoda je i v tom, že i kdyby se třeba od jídla nebo pití sedací vaky ušpinily, snadno je očistíte. Potah sedacích vaků je totiž (nejčastěji) ušit z odolného nylonu, který stačí otřít vlhkým hadříkem. Kromě tohoto praktického hlediska jsou sedací vaky velmi pohodlnou moderní alternativou. Když se k tomu přidá slušivá barva jako je višňová, je rovněž dokonalým doplňkem.  


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Sedací pytel 189x140 duo turquoise - che…

  • 1 989 Kč Cena s DPH
 ks

Skladem

Sedací vak musí nejen dobře vypadat, ale také musí být pohodlný. A to tenhle sedací vak s rozměry 189x140 cm rozhodně je! Nabídne vám odpočinek v několika formách - může být velkým polštářem i křeslem, které snadno vytvoříte díky nastavitelným popruhům. A co teprve ty barvy! Sedací vak je z jedné strany v barvě tuquoise, z druhé v barvě cherry - dohromady tvoří atraktivní kombinaci.

Doprava zdarmaJeden prvek k oživení stačí. Když zvolíte správně

Jak oživit obývací pokoj? Jeden výrazný nebo nezvyklý prvek udělá své. Například něco originálního k sezení se osvědčí vždy a ještě poslouží. 

Jednou z možností, která se naskýtá, jsou moderní sedací vaky, které nabízíme v mnoha barvách, výrazných i klasických. Právě sedací vak jednoznačně upoutá pozornost. Ač je mezi zákazníky tento artikl čím dál populárnější a nachází se už v mnoha domácnostech, stále dokáže překvapit. Jsou totiž různé tvary, materiály i barvy, které je odlišují. Jako příklad si můžeme uvést například sedací vak v barvě cherry nebo třeba křiklavě žluté.  

Výrazným prvkem domova může být i klasické křeslo v barvě odlišné od ostatního interiéru. Třeba žluté, sytě červené nebo brčálově zelené. Co ještě dokáže obývací pokoj oživit, jsou křesla závěsná. V nich se můžete pohupovat a samotnou místnost navíc zútulní. Tak kterou variantu si zvolíte vy? 

 

© 2024, Sedacivaky.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky