Úvod Magazín Dárek na Vánoce pro maminku i tatínka

Vánoce se blíží. Víme, co potěší maminku i tatínka!

Známe to všichni, je to takový nekonečný příběh. Každý rok před Vánoci přemýšlíme, čím letos potěšíme své blízké. Tentokrát vám však s vymýšlením dárku pod stromeček pomůžeme - máme pro vás totiž skvělý tip na vánoční dárek pro tatínka i maminku. Už žádné papuče, kosmetika nebo mixér. Tohle jim rozzáří oči víc než vánoční světýlka nebo prskavky!

Pro rodiče jen to nejlepší

A co že je ten zázračný dárek na Vánoce pro maminku i tatínka? Neskutečně pohodlný, moderní, praktický sedací pytel aneb dokonalý dárek! V nabídce máme několikero druhů sedacích pytlů a vaků v mnoha barvách, z nichž nebude úplně snadné vybrat. Který tedy bude ten pravý?

sedací vak ve tvaru hruškysedací vak polštář

Pojďme si nejprve říct, proč je takový sedací pytel skvělým vánočním dárkem právě pro rodiče. Práce, domácnost, péče o děti nebo možná už vnoučata, to všechno pěkně unaví. V sedacím vaku si potom budou maminka i tatínek moci báječně odpočinout. Sedací pytel se jim přizpůsobí mnohem lépe než klasické křeslo nebo pohovka a bude tak šetřit jejich záda.

Křesílko, hruška nebo polštář?

Do menšího prostoru bude ideální sedací vak ve tvaru křesla či sedací vak ve tvaru hrušky. Tyto sedací vaky částečně nahradí klasické křeslo, protože v nich člověk může vzpřímeně a přitom pohodlně sedět. Sedací vak ve tvaru křesla navíc nabízí oporu rukou, sedací vak ve tvaru hrušky zase zad i hlavy.

K válení a relaxaci (klidně i pro dva) se zase spíše hodí velké sedací pytle připomínající polštář, ty vybavené odepínatelnými popruhy jdou proměnit i v křeslo.  

dárek na vánoce pro maminku i tatínka

Kvalita na prvním místě

Při výběru sedacího vaku, který chcete mamince nebo tatínkovi darovat, dbejte na jeho kvalitu, přeci jen, chcete pro své rodiče to nejlepší. Důležité je se zaměřit nejen na vnější design a povrchový materiál, ale také náplň vaku, aby se brzy "neslehla". Ideální náplní sedacích pytlů jsou tvrzené polystyrenové kuličky EPS.

© 2023, Sedacivaky.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky