Lékořicové sedací pytle BeanBag

Ať už budete chtít léčit lásku lékořicí jako Václav Neckář v jedné ze svých písniček nebo se vám zkrátka barva lékořice libí, rozhodně se sedacím pytlem v této barvě nešlápnete vedle. Lékořicové sedací vak y sice nejsou k jídlu, ale nabízí skvělou alternativu moderního odpočinku, která se vám skvěle přizpůsobí. Sedací pytel je skvělým kouskem nábytku, který můžete přemisťovat bez obtíží po celém bytě, kam se vám zrovna zachce, to s žádnou pohovkou až tak hravě nejde. 


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Sedací pytel 189x140 duo fluo orange - l…

  • 1 989 Kč Cena s DPH
 ks

Skladem

Sedací vak Duo, z jedné strany v atraktivní barvě lékořice, z druhé v zářivě oranžové barvě, vyniká komfortem, který vám poskytne, i dalšími velmi praktickými vlastnostmi. Kupříkladu lze snadno měnit jeho tvar díky nastavitelným popruhům, lze ho snadno očistit v případě potřeby a nemusí být jen doma, klidně ho můžete vzít ven na zahradu nebo balkon!

Doprava zdarma VýprodejSedací vak jako třešnička na dortu vašeho interiéru

Sedací pytelMáte to doma krásně zařízené, všechno perfektně ladí, ale přeci jen vám ještě něco chybí? Koutek pro odpočinek a k tomu moderní sedací pytel? Využijte jedinečnou příležitost a zvelebte si svou domácnost moderním doplňkem, kterých u nás najdete spoustu. V různých tvarech, velikostech a barvách. Atraktivní lékořicové sedací pytle jsou jen jednou z mnoha možností, které u nás máte! A co víc, nemusíte se omezovat na jednu barvu, v nabídce máme sedací pytle duo nebo vícebarevné sedací vaky

Sedací pytle mají skvělé funkční vlastnosti! Ať už na ně dětem ukápne džus nebo vám červené víno, jen je otřete vlhkým hadříkem, zatímco dostat něco takového z pohovky by bylo o něco náročnější. Sedací vaky se vám plně přizpůsobí, díky své náplni z polystyrenových kuliček budou držet tvar podle vašeho těla a šetřit tak i vaše záda.

© 2024, Sedacivaky.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky