Úvod Magazín Pohodlné sezení do domu i bytu

Sedací vak? Pohodlné sezení do domu i bytu

Kdyby mohla vaše pohovka protestovat a vyjádřit svůj názor, asi by to bylo právě teď. Až je nám jí při psaní těchto řádků líto. Je dost dobře možné, že jakmile se v domácnosti objeví její nový kolega - sedací vak - zčistajasna osiří. Sedací vaky totiž nabízí pohodlné sezení do bytu i domu, které zláká každého.

Sedací vak pro pohodlné sezení

Komfort na hrušce? A jaký!

Proč jsou vlastně sedací vaky tak oblíbené? To, že jsou pohodlné, už jsme si řekli, vedle toho jsou ovšem také praktické, mají moderní vzhled, který oživí váš interiér, a pořídíte je za příznivou cenu. Navíc jsou prospěšné zdraví. Tím, že se přizpůsobí vašemu tělu, se zcela nulují negativní vlivy na vaše záda a zbytek těla.

Komfortní posezení ve vaku

TIP: Sedací vaky se hodí nejen do interiéru! Pohodlné sezení nabídnou i na terase nebo zahradě. Můžete na nich chytat bronz nebo dohlížet na maso na grilu. Díky svému odolnému materiálu, který se snadno čistí (postačí vám vlhká houba), je můžete přenášet sem a tam dle libosti.

Vybrat si svůj dokonalý sedací vak můžete z širokého spektra tvarů, velikostí i barev. Komfortní sezení vám poskytnou především sedací vaky ve tvaru hrušky. Poskytují oporu zad i hlavy a člověk v nich sedí o něco výš, skoro jako v křesle. K nim se hodí sedací vaky připomínající taburetky ve tvaru krychle nebo válce

Sedací vaky nejen do interiéru

Vaky, co ladí s náladou i okolím

Opravdovou pohodu a volnost nabídnou svému majiteli sedací vaky ve tvaru polštáře. Ty mohou být vybaveny odepínatelnými popruhy, které umožní variovat je dle libosti - mohou tak nabídnout velkou plochu k odpočinku i celé rodiny nebo se proměnit jednoduchým sepnutím v komfortní křeslo. A těch barev, v nichž se vyrábí. Dokonce mohou být i dvoubarevné, které se přizpůsobí vaší náladě i místnosti, kam je zrovna umístíte. Z každé strany totiž mají jinou barvu - jakou je jen na vašem výběru.

Pytle pro dobrou náladu

Dost dobře se tak může stát, že nakonec budou všichni chtít sedět v novém sedacím vaku. Abyste si tak nemuseli dělat rozpis, komu bude tohle pohodlné sezení do bytu i domu náležet v úterý a komu v pátek večer, nebo hrát pořád dokola "kámen, nůžky, papír", je lepší jich mít doma víc. Uvidíte, i vy si tuhle moderní vychytávku skutečně zamilujete!

© 2023, Sedacivaky.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky