Úvod Magazín Sedací pytel, aneb sedačka do dětského pokoje

Sedací pytel, aneb hravá sedačka do dětského pokoje

Dětský pokoj musí plnit několik funkcí. Nabídnout dětem místo k odpočinku i spánku, hře, studiu a kreativním činnostem. Je to až k nevíře, ale existuje jeden kus nábytku, který tohle všechno dokáže splnit. Máme pro vás tip na originální a funkční doplněk do dětského pokoje - sedací pytel.

Možná si řeknete, že sedací pytel je jen modernější verze obyčejného "křesla. Ale kdeže! Tenhle kousek totiž dokáže mnohem víc než klasické křeslo. Navíc bude vašim dětem sloužit roky, díky pevným a kvalitním materiálům přežije i řádění vašich malých raubířů. A to není všechno.

Aby je nebolela záda

Sedací pytel do dětského pokoje je velmi praktický a omyvatelný. Vylité kakao i drobky od snídaně z něj snadno dostanete pomocí vlhkého hadříku. Stane se útočištěm vašich potomků a ani se nebudete muset bát o jejich zdraví. Do sedacího pytle se pohodlně zavrtají a budou mít zajištěnou oporu zad díky tomu, že se jim plně přizpůsobí.

Sedací pytel pro děti

Pytel na sezení vybírejte podle věku dítěte i prostoru, který dětský pokoj poskytuje. Stylové zázemí může poskytnout i na malém prostoru. Do menších pokojů vybírejte dětské sedací pytle a vaky ve tvaru hrušky či křesla, větší pokoj vybavte klidně extra velkým sedacím vakem ve tvaru polštáře o rozměrech 189x140. Využijete je určitě i vy, kupříkladu když budete s dětmi dělat domácí úkoly, tahle parádní sedačka do dětského pokoje totiž zláká i vás!

Dětský sedací pytel

Milovníci přírody i malí sportovci

Dětské sedací pytle jsou na trhu v širokém spektru tvarů, barev i dětských motivů. Malé sportovce nadchne vak ve tvaru fotbalového míče, pro malé děti zase můžete pořídit vaky ve tvaru opičky, slona, želvy či pejska

© 2023, Sedacivaky.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky