Úvod Magazín Sedací vak do obýváku

K odpočinku jako stvořený. Sedací pytel by v obýváku neměl chybět

Kostky, válce, polštáře, hrušky, křesla, koule i zvířátka. To všechno můžete mít ve vašem obývacím pokoji. No dobře, být vámi, vybereme si jen to, co se vám domů skutečně hodí. Přeci jen pořídit si domů celé spektrum sedacích vaků, které je na trhu, chce dost velký prostor a taky trochu odvahy. Každopádně náš tip je jasný - sedací vak je do obývacího pokoje jako stvořený! Jakýkoli.

Pokud vás totiž stále "tlačí" myšlenka, že váš obývací pokoj stále postrádá opravdu pohodlný kousek k sezení a možná také trochu jiskru moderního stylu, není nač čekat - vyberte si sedací pytel dle vašeho gusta. Splní obě vaše přání - nabídne komfort a oživí váš domov. Vybírejte sedací pytel dle tvaru, aby se k vám vešel a poskytl vám ten pravý komofort, a pak samozřejmě podle barvy, aby ladil se zbytkem interiéru.

Sedací vak do obýváku

Jak vybrat? Třeba geometricky, biologicky nebo nábytkářsky

Vezmeme-li to popořadě, na trhu existují sedací pytle malé. Geometricky vzato jsou to válce, kostky a pak taky koule. Válce i kostky můžete snadno využít jako podnožku, odkládací prostor i sezení navíc. Sedací vak ve tvaru koule už je ale o něco dál. Kulaté Shaggy válce v atraktivní chlupaté podobě jsou trendy novinkou, která vám poskytne dokonalý komfort a budete se do nich moci doslova zavrtat. Jsou zkrátka boží.

Dále tu máme sedací pytle střední velikosti. Ty by se daly kategorizovat biologicky. Mají totiž tvar hruškyzvířátek. Sedací pytle připomínající svým tvarem hrušku jsou vlastně velmi pohodlná křesla, která navíc nabídnou oporu vašim zádům. Zvířátka jsou zase jasnou volbou, pokud jsou členy vaší domácnosti také děti. Pořiďte jim opičku, pejska, kravičku nebo slona

ShaggySedací vak

A nakonec ty větší a opravdu velké. Na ty koukneme zase z pohledu klasického, jako na nábytek, kterým v podstatě jsou. Sedací pytle ve tvaru křeslapolštáře. O těch vypovídá už jejich označení. Ovšem polštáře jsou multifunkční, díky popruhům, které některé z nich mají, je můžete přeměnit ve tvar, který vám bude vyhovovat.

© 2023, Sedacivaky.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky