Úvod Magazín Válecí pytel pro chvíle pohody

Lenošení ve válecím pytli? Ta pravá pohoda

Jsou věci, které by člověk chtěl, ale nepotřebuje je. Válecí pytel to ale není. Ten totiž člověk k dokonalému válení vyloženě potřebuje. Minimálně pro vaši drahou polovičku je to dobrý argument ke koupi, ne? Jakmile se do něj jednou zaboříte, bude pohovka přebytečným kusem nábytku ve vašem obývacím pokoji!

Vezměte si – válecí pytle jsou pohodlné, praktické, moderní a dá se s nimi lehce manipulovat. Navíc se přizpůsobí tomu, jak se vám chce zrovna lenošit – vsedě, v polosedě nebo v lehu? Vyhoví vám a budou šetřit vaše záda

Válecí pytel pro všechny

A teď, který?

Na trhu je natolik pestrá nabídky tvarů i rozměrů, že si zkrátka vybere každý. A těch barev, z nichž můžete vybírat! Pro nerozhodné nebo zkrátka milovníky pestrosti jsou skvělým řešením kupříkladu vaky dvoubarevné – z každé strany mají jinou barvu, stačí je otočit a je to – či vaky se vzorem.

Velké pohodlí poskytnou především vaky ve tvaru polštáře. Pokud člověk navíc zvolí variantu s odepínatelnými popruhy, pořídí si domů opravdu multifunkční kousek. Díky nim totiž z válecího pytle rázem vytvoří pohodlné křeslo.

Pohodové válení v pytli

Ideální kamarád na zahradu

Válecí pytel klidně můžete vytáhnout ven a užívat si v něm jarního sluníčka nebo chytat bronz v letních vedrech. Vaky si tykají i s vodou – díky jejich povrchu, který tvoří omyvatelný nylon, je lze vzít i k bazénu.

© 2023, Sedacivaky.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | | Mapa stránek

Přeskočit na začátek stránky