Jeansové


8 produktov

  • Druhy katalógu

Sedací pytel 179x140 perfekt jeans

  • € 66.00 Cena s DPH
 Stk

Dostupnosť produktov Vyprodáno

Přemýšlíte jestli ten sedací vak opravdu využijete? Věřte nám, že ano. Jakmile si do něj jednou sednete (případně lehnete), nebudete ho chtít opustit! Sedací pytel 179x140 perfekt jeans je skvělý parťák, který se vám přizpůsobí a bude tu vždy po vás!

Sedací vak Chair jeans

  • € 69.91 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Přemýšlíte, čím vybavit obývací pokoj, ale nechcete klasiku? Sedací pytel je svěží alternativou klasických pohovek i křesel. Dokonale se vám přizpůsobí, protože je plný maličkých polystyrenových kuliček, které neztrácejí na objemu. Sedací vak Chair v bareveném provedení jeans vás nezklame!

Sedací vak Jeans Chair black

  • € 74.21 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Doma mu bude báječně. Je jen otázkou, v které místnosti skončí. Možná zůstane vám v obývacím pokoji a budete si v něm moci vychutnávat vaše oblíbené pořady, ale je dost dobře možné, že si ho přivlastní děti... nebo možná i domácí mazlíček. Sedací vak Jeans Chair black je totiž pro všechny! Báječně pohodlný, moderní a za super cenu

Sedací vak Jeans Chair blue

  • € 74.21 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Džíny jsou legendární, móda se bez nich neobejde. A když zabrousí i do jiné oblasti, třeba mezi nábytek, je to rozhodně trefa do černého. Nebo spíše do džínově modrého. Sedací vak Jeans Chair blue disponuje nejen atraktivním potahem ve stylu denimu, ale i komfortem, který nabídne díky svému tvaru a náplni. Užívejte si pohodu stylově

Sedací vak Jeans Round blue

  • € 74.21 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Velká koule jako pohodlný prostor k sezení? Ano, přesně tak! Sedací vak Jeans Round blue nejen dobře vypadá, on je také skvělým místem k odpočinku. V atraktivní modré džínovině se skrývá nespočet maličkých kuliček, které jsou vždy ochotny a připraveny se vám přizpůsobit. A takových věcí už dnes moc není. Sedací vak se vytvaruje dle vašeho těla a polohy a nabídne vám takové pohodlí, o kterém se vám ani nesnilo.  

Sedací vak Jeans Round black

  • € 74.21 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Máme pro vás několik indicií, které přesně popisují horkou novinku - sedací vak Jeans Round black. Je pohodlný, džínový a kulatý. To je na něm asi to nejlepší! Moderní jednoduchý design ve tvaru koule totiž nemá problém s žádným interiérem, respektive se hodí v podstatě všude. I díky své černé barvě, kterou lze sladit takřka s čímkoli. 

Sedací pytel 189x140 duo pink - jeans

  • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Dostupnosť produktov Vyprodáno

Ať už bude dominovat vašemu obývacímu pokoji nebo doplní klasický nábytek jako je pohovka či křeslo, bude sedací pytel výrazným a především pohodlným prvkem vašeho domova. Atraktivní barevná kombinace růžové a džínové vypadá na sedacím pytli 189x140 duo opravdu skvěle. Prostorná plocha sedacího pytle potom přímo vybízí k odpočinku!

Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy j…

  • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Dostupnosť produktov Vyprodáno

Jedno je jísté, džíny nikdy nevyjdou z módy. Takže ani tento sedací pytel 189x140 comfort s popruhy jeans! Atraktivní barva z něj dělá báječný doplněk, který současně ve vaší domácnosti skvěle poslouží. Večeři za vás neuvaří, ale bude trpělivě čekat, až si přijdete odpočinout, obejme vás a možná v něm i rádi usnete. Záda vás z něj bolet nebudou, nebojte. Díky své náplni se vám dokonale přizpůsobí© 2024, Sedacivaky.cz - všetky práva vyhradené

| Mapa stránok

Preskočiť na začiatok stránky