Stříbrné


6 produktov

  • Druhy katalógu

Sedací pytel 189x140 duo rubin - silver

  • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Jeden sedací vak, tolik možností. Z každé strany je jinak barevný, takže si můžete vybrat, jestli mu zrovna bude dominovat rubínová nebo stříbrná barva, a navíc je vybavený nastavitelnými popruhy, díky kterým můžete libovolně měnit jeho tvar. Sedací vak se vám vždy přizpůsobí, je totiž naplněný bezpočtem maličkých polystyrenových kuliček, které neztrácejí na objemu a vždy se vytvarují podle vás.

Dopredaj

Sedací vak 189x140 duo scarlet rose - gr…

  • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Skvělý a velký sedací vak, který má z každé strany jinou barvu. Má dva popruhy, díky kterým můžete vytvořit pohodlné sezení či ležení. Vak je vyroben z pevného nylonu s antialergickým povrchem. Je vysoce odolný a snadno se čistí. 

Akcia

Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy g…

  • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Být šedivý už dávno neznamená nic negativního. Naopak, šedá prostě frčí. Mužům přidávají šediny na přitažlivosti, šedá auta se prodávají o sto šest a ani v interiéru není šedá nijak pozadu. Tahle v podstatě neutrální barva je totiž opravdu in! Proto je mezi zákazníky velmi oblíbený tenhle sedací pytel 189x140 comfort s popruhy gray. Osloví i vás?

Sedací pytel 189x140 duo sea green - gra…

  • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Jen se posaďte a nechte se pohltit tisíci maličkých kuliček. Obejmou vás, přizpůsobí se vašemu tělu a nabídnou mu oporu. Jsou zašité v extrémně pohodlném sedacím pytli 189x140 duo, takže se vám nikam nerozkutálí. Jistí je trojitý systém - dva klasické zipy a jeden suchý zip. Sedací vak má z každé strany jinou barvu, takže si můžete vybrat. Kombinace sea green - gray vypadá opravdu skvěle!

Sedací vak 179x140 perfekt gray

  • € 81.63 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Obývací pokoj nemusí být místem jen pro konvenční nábytek. Nebojte se originálních kousků a doplňte váš domov o moderní sedací pytel! Nebude však jen doplňkem. Sedací vak perfekt gray je pohodlný, rád se vám přizpůsobí a jde polohovat tak, jak si budete přát.

Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy g…

  • € 89.45 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Šedá není nudná. Naopak, je to barva dnešní doby, alespoň v interiérech je velmi oblíbená. Proto je tenhle sedací pytel 189 x 140 comfort s popruhy gray kousek, který se nikde neztratí. Doplní moderní interiér a nabídne vám komfortní prostor k odpočinku. Hodí se nejen do obývacího pokoje. Snadno ho začleníte také do dětského pokoje, na terasu nebo třeba do kanceláře. © 2023, Sedacivaky.cz - všetky práva vyhradené

| Mapa stránok

Preskočiť na začiatok stránky