Úvod Sedací vaky dle modelu Sedací vaky ROLLER

Sedací vaky ROLLER


12 produktov

 • Druhy katalógu

Sedací vak roller black

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací vak je skvělá věc. Je jedno jak je veliký, vždy na vás bude čekat, abyste si odpočinuli. Platí to i o tomto malém, ale praktickém sedacím pytli ve tvaru válce, který poslouží ve všech místnostech vašeho domova, třeba i na balkoně! Černá barva z něj dělá doplněk, který se hodí všude!

Sedací vak roller scarlet rose

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Může být doplňkem k většímu sedacímu pytli nebo i samostatným kouskem. Sedací vak Roller v krásné syté barvě scarlet rose je malý, ale o to praktičtější. U vás doma najde spoustu využití - poslouží jako sedátko, podnožka a klidně i jako noční stolek! 

Sedací vak roller limet

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Malé věci jsou tak praktické! Stejně jako tenhle sedací vak ve tvaru válce. Vaše děti si s ním mohou hrát, ale také se na něm dá pohodlně sedět anebo ho využít jako podnožku pro vaše unavené nohy. Limetková barva z něj zase dělá výrazný a vkusný doplněk.

Sedací vak roller dark blue

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Modrá mu sluší. Sedací vak roller dark blue by vám doma neměl chybět. Nejen jako stylový doplněk, ale především jako sedátko nebo podnožka pod nohy. Když přijdou hosté a bude jich moc, můžete k sezení vytáhnout tenhle praktický kousek. Stejně jako když nedosáhnete do horní skříńky v kuchyni!

Sedací vak roller pink

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Soutěž o ideální doplněk do dívčího pokoje vyhrává.... Ano, je to tento roztomilý sedací vak typ Roller ve tvaru válce.  především proto, že je tak krásně růžový. Navíc i pohodlný a praktický.

Sedací vak roller fluo limet

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Rozjasněte s ním jakoukoli místnost a užijte si jeho zářícího optimismu. Je známo, že veselé barvy jsou dobré pro lidskou psychiku. A když je v jedné takové vyroben komfortní sedací vak Roller fluo limet platí to dvojnásob. Sedací vak v jasné barvě limetky poslouží k sezení a bude se hodit i ve chvíli, kdy přijde větší návštěva a vám dojdou židle. 

Sedací vak roller dark gray

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Šedivý doplněk v podobě sedacího vaku Roller se nikde neztratí. Konec konců šedá je univerzální barva snadno kombinovatelná s jinými barvami. Najde tak své místo ve světlém i tmavém obývacím pokoji, barevném dětském pokoji i jinde. Má milé rozměry, které z něj dělají místo k sezení i prostor k odložení unavených nohou. 

Sedací vak roller chocolate

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Čokoládu pod nohy, knížku i na sezení. To je představa! Sedací vak Roller ve tvaru válce a v barvě čokolády je doplňkem i samostatným prvkem do jakékoli místnosti. Ať už na něm budete sedět nebo s ním pro dokonalé pohodlí podepřete nohy, jistě ho naplno využijete. 

Sedací vak roller purple

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Víc možností se vždy hodí. Sedací vak Roller svůj tvar ani barvu nezmění, ale zato ho můžete použít k více účelům. Sedací vak plný polystyrenových kuliček je variabilní sedátko, praktická podnožka pod nohy i herní prvek pro malé děti. Ve fialově barvě je to i veselý doplněk

Sedací vak roller sea green

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Vydejte se s tímto sedacím vakem Roller na mořské dno. Vak ve tvaru válce v mořsky zelené barvě je nejen prvek k sezení do obývacího pokoje, ale i herní prvek do pokoje dětí. Užijí si s ním spoustu zábavy! Sedací vak je lehoučký, takže si ho oblíbí i malé děti, které ho bez potíží unesou. 

Sedací vak roller fluo orange

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Výrazný nejen barvou, ale i svým designem. Ten je sice jednoduchý, ale o to modernější. Žádné velké složitosti, to je heslo dnešních interiérů. Doplňte svůj domov trendy sedacím vakem roller fluo orange, který má spoustu praktických využití!

Sedací vak roller turquoise

 • € 42.95 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Malý sedací vak má zásadní výhodu. Nejenže nezabere půlku obýváku, ale lze snadno přenést, kam se vám zachce. V obýváku se na něj posadíte, když přijde příliš hostů a není dost židlí, v dětském pokoji přisednete k dětem, když dělají úkoly a v ložnici ho využijete jako noční stolek. © 2024, Sedacivaky.cz - všetky práva vyhradené

| Mapa stránok

Preskočiť na začiatok stránky