ANIMALS BeanBag


12 produktov

 • Druhy katalógu

Sedací vak želva Turtlák, zelená/černá/ž…

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Hledáte stylový a praktický kousek, který oživí pokoj vašich dětí? Sedací vak ve tvaru želvy bude nejen to pravé místo k odpočinku či četbě oblíbené knížky, ale i ke studiu. Roztomilá želvička Turtlák z heboučkého sametu vaše děti nadchne. Budou se do ní moci zachumlat a užít si své malé dětské soukromí

Top

Sedací vak prase Pepa, růžová

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Není prase jako prase. Tohle nijak nezapáchá, není nepříjemné na dotek a ani nepotřebuje nic jíst. Náš Pepa je měkký sedací vak, který se stane mazlíčkem vašich dětí. Rády se do něj posadí s knížkou i školními úkoly, a když jim přijdou kamarádi, nabídnou jim opravdu stylové posezení - v hebkém sedacím pytli!

Top

Sedací vak kráva Božka, fialová

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Vybavit dětský pokoj není tak snadné, jak se zdá. Děti potřebují prostor ke spánku, studiu, hře i odpočinku. Vedle postele, psacího stolu a skříně, což je takový základ, je tak potřeba vymyslet i místo, které pro ně bude klidovou zónou. Pojměte to stylově a pořiďte vašim dětem komfortní sedací vak kráva Božka, který dětský pokoj přímo rozzáří.

Top

Sedací vak kráva Jitka, bílá/černá

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací vaky jsou moderní novinkou, která nemusí najít své místo jen v obývacím pokoji. Výborně zapadnou i do pokoje dětského. Kupříkladu ty ve tvaru zvířátek jsou k tomu jako stvořené. Sedací vak kráva Jitka vaše děti nepochybně osloví. Roztomilý sedací pytel se jim stane útočištěm, v němž budou odpočívat i studovat

Top

Sedací vak lev Alex, oranžová/hnědá

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Až se z dětského pokoje bude ozývat hurónský řev, tenhle lev to rozhodně nebude. Sedací vak lev Alex je tichý, ale zato pohodlný kousek, který je skvělým místem pro sezení. Měkký povrch bude dětem příjemný a sedací pytel stylově doplní každý dětský pokoj. Sedací vak není příliš rozměrný a je navíc lehký, takže nebude problém ho kamkoli přenést.

Top

Sedací vak los Lumpy, hnědá

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

V dětském interiéru frčí severský styl. Jistě do něj zapadne i severský los Lumpy, respektive tenhle sedací vak ve tvaru losa. Je to opravdu praktický kousek, který se vašim dětem stane pohodlnou alternativou sezení. Rádi se do něj zachumlají a začtou do své oblíbené knížky, nebo si zkrátka odpočinou po náročném dnu ve škole či školce.

Top

Sedací vak opice Žofka, hnědá/béžová

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Měkoučký, roztomilý a originální sedací vak opice Žofka bude ozdobou každého dětského pokoje. Vaše děti ho budou pyšně nabízet kamarádům k sezení vždy, když přijdou na návštěvu, a ve volných chvílích si v něm budou užívat chvíle pohody. Sedací pytle mají navíc jednu velkou výhodu, snadno se udržují čisté! Stačí je otřít.

Top

Sedací vak pes Čak, béžová/hnědá

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Touží vaši nejmenší po domácím mazlíčkovi jako je třeba pejsek, ale jsou alergičtí nebo zkrátka pejska doma nechcete? Pořiďte jim tenhle krásný sedací vak pes Čak. Není to sice živý pejsek, ale radost jim jistě udělá. Stane se jejich kamarádem pro chvíle pohody a parťákem, z kterého se jim nebude chtít ani přemístit do postele. 

Top

Sedací vak pes Fík, bílá/hnědá

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Chcete pro vaše děti něco výjimečného a originálního? Měkoučký sedací vak by vás mohl oslovit. Podívejme se proč. Tenhle sedací vak ve tvaru pejska Fíka je naplněn polystyrenovými kuličkami, které se každému, kdo se do něj posadí, vždy přizpůsobí. Atraktivní design vaše děti jistě osloví a rázem budou mít svého domácího mazlíčka

Top

Sedací vak sova Rozárka, šedá/bílá

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Jak by měla vypadat odpočinková zóna pro vaše nejmenší? Měla by být především veselá a samozřejmě pohodlná. Oboje splňuje náš roztomilý sedací vak sova Rozárka. Rozzáří nejen dětský pokoj, ale i oči vašich dětí. Sedací pytel se dětem vždy přizpůsobí a díky měkkému sametu, z kterého je ušit potah vaku, se jim bude sedět jako v bavlnce.

Top

Sedací vak slon Dumbo, šedá/růžová

 • € 46.85 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Co se v mládí naučíš, v dospělosti jako když najdeš... Naučte vaše děti kvalitně odpočívat. Bude se jim to hodit. Relaxace je základ každého dobrého výkonu! Pořiďte jim už v útlém věku kvalitní sedací vak, který jim nabídne vhodné místo k odpočinku! Tenhle sedací pytel slon Dumbo je ideální. Děti ho budou milovat!

Top

Sedací vak kachna Daky, žlutá/oranžová

 • € 52.72 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Žlutá barva je ideální do dětského pokoje. Je veselá a vyvolává hřejivý pocit. Že je pro vás na zeď příliš výrazná? Pokoj přeci nemusí být celý žlutý. Bude stačit vkusný a přitom výrazný žlutý doplněk, kterým je sedací vak kachna Daky. Dětský pokoj krásně oživí a pro děti se stane oblíbeným místem odpočinku.

Top© 2024, Sedacivaky.cz - všetky práva vyhradené

| Mapa stránok

Preskočiť na začiatok stránky