Šedé BeanBag


12 produktov

 • Druhy katalógu

Sedací vak cube dark gray

 • € 39.04 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací vak roller dark gray

 • € 39.04 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací vak fotbalový míč 90 cm - gray

 • € 58.58 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Pro malé fotbalisty i fanoušky hry s mičudou je tenhle sedací vak dárek jako vyšitý! Je pohodlný, přizpůsobí se vašim dětem i vám, když k nim přijdete vyslechnout vyprávění o tom, jaký byl jejich den, nebo na kontrolu úkolů. Sedací vak má průměr 90 cm, takže to klidně může být i stylový kousek do obývacího pokoje!

Sedací vak Chair dark gray

 • € 62.09 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Pořiďte si nové místo k relaxaci. Sedací vak v tmavě šedé barvě se bude hodit do většiny interiérů. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Díky vysoké hustotě náplně kuličkami perfektně drží svůj tvar.

Sedací vak OutBag dark gray

 • € 62.09 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací vak je skvělým řešením, pokud hledáte nekonvenční, moderní a pohodlný kousek k sezení. Tohle křeslo plné maličkých kuliček, které neztrácí na objemu a ochotně se vám přizpůsobí, v tmavě šedé barvě nejen dobře vypadá. Nabídne vám i své další vlastnosti, které vás jistě potěší. Vedle komfortu je to také praktičnost - nejen, že ho lze snadno očistit, když se ušpiní, ale není problém ho vzít třeba i ven na zahradu!

Sedací vak 179x140 perfekt gray

 • € 66.00 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací vak 179x140 perfekt dark gray

 • € 66.00 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací vak v uhrančivé tmavě šedé barvě se hodí i k vám domů. Jeho rozměry 179 x 140 cm vám poskytnou dostatek prostoru k pohodlné relaxaci. Vyrobený je z odolného nylonového materiálu s antialergickou úpravou. Samozřejmostí je dvojité prošívání. 

Akcia

Sedací vak 189x140 duo scarlet rose - gr…

 • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Skvělý a velký sedací vak, který má z každé strany jinou barvu. Má dva popruhy, díky kterým můžete vytvořit pohodlné sezení či ležení. Vak je vyroben z pevného nylonu s antialergickým povrchem. Je vysoce odolný a snadno se čistí. 

Akcia

Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy g…

 • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací pytel 189x140 comfort s popruhy d…

 • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Ideální řešení odpočinku - obří sedací vak, který si díky popruhům vytvarujete, jak právě potřebujete. Vak je vyrobený z odolného nylonu a hustě naplněný kuličkami, které neztrácí svůj objem. Využít je můžete v interiéru, ale také v exteriéru. 

Sedací pytel 189x140 duo limet - dark gr…

 • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Sedací pytle jsou IN! Jsou minimalistické a přitom multifunkční! Sedací pytel 189x140 duo limet - dark grey v atraktivní kombinaci barev vám nabízí spoustu prostoru k odpočinku. Jeho tvar se dá navíc snadno variovat díky nastavitelným popruhům. Sedací pytel je vyrobeny z kvalitních materiálů. Odolný nylon lze snadno udržet čistý, a to pomocí vlhkého hadříku. Sedací vak tak můžete vzít třeba i na zahradu!

Sedací pytel 189x140 duo dark gray - cya…

 • € 77.73 Cena s DPH
 Stk

Skladom

Dvoubarevný sedací vak s popruhy nesmí chybět ani vám. S rozměry 189 x 140 cm vám poskytne velkorysý prostor pro pohodlný odpočinek. Skvěle funguje také jako herní prvek do dětských pokojů. Vesele na něm můžete dovádět s celou rodinou. Sedací vak má speciální antialergický povrch, který je velice snadno udržovatelný.© 2019, Sedacivaky.cz - všetky práva vyhradené

| Mapa stránok

Preskočiť na začiatok stránky